Декади не закінчуються

У рамках декади професій автотранспортного профілю відбулася низка заходів. По-перше, мова йде про конкурс серед учнів 61 групи за професією «Водій автотранспортних засобів категорії (С)» – «Вправний водій вантажного автомобіля». Конкурс складався з чотирьох вправ, під час виконання яких учні показали навички їзди заднім ходом з маневруванням, паралельного паркування, розвертання в обмеженому просторі. Враховувався час, витрачений на виконання вправ, а також кількість помилок (чистота виконання). За результатами змагань 1 місце виборов Вадим Кузьменко, 2 місце за Владиславом Васильченком, 3 місце посів Микола Мачулін. Призерам вручено грамоти та солодкі призи. Вітаємо хлопців!

По-друге, відбувся конкурс-вікторина серед учнів 31 та 51 груп за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (3 розряд) – «Я в професії». Конкурс складався з семи турів, що були розраховані на розкриття теоретичного та практичного потенціалу учнів за професією, розширення їх загальнотехнічного світогляду, перевірку уважності та знання автомобілів. Враховувалися знання з предметів, життєвий досвід, кмітливість, час, витрачений на виконання вправ, а також кількість помилок (чистота виконання). За результатами перемогла команда 51 групи. Призерам вручено солодкі призи. Вітаємо переможців! Так тримати!

Більше фото за посиланням на Facebook (натисніть сюди для переходу).