Krismar

Набридло отримувати мізерну зарплатню? Мрієш працювати за кордоном? Тоді тобі до нас! У нас безкоштовна освіта та гарантоване офіційне працевлаштування у Польщі!

Важливою подією для ВПУ-11 стало відкриття курсів підготовки кваліфікованих робітників за професією «електрогазозварник». Представники польської компанії «KRISMAR» подарували училищу сучасне електрогазозварювальне обладнання та робочий одяг з метою удосконалення вмінь та навичок учнів.

Компанія Krismar надає працівникам:

  • повний соціальний пакет, у тому числі страхування;
  • проживання;
  • доступ до Інтернету;
  • допомогу у легалізації перебування за кордоном для робітників, що не входять в ЄС;
  • професійну підтримку і повне консультування з питань, пов’язаних з правом проживання та роботи;
  • підтримку з боку Координатора Контракту;
  • необхідний одяг у відповідності із загальноприйнятими правилами Безпеки та Гігієни Праці;
  • різні форми співпраці (трудовий договір, договір доручення, самостійна діяльність);
  • додаткове страхування на життя;
  • можливість розвитку і підвищення кваліфікації, наприклад, отримання сертифікату зварювання, дозвіл на електромонтажні роботи.

Основою роботи компанії Krismar є сумлінне та відверте ставлення до клієнтів і робітників. Діяльність компанії є прозорою, відкритою, спрямованою на надання допомоги всім сторонам, що пов’язані з ринком праці.

Ціль компанії полягає в залученні найкращих фахівців, надання їм мотивації та винагороди відповідно до їхніх навичок, вмінь і досвіду . Завдяки цьому партнери компанії мають гарантовану безперервність роботи виробничих процесів, а робітники відчувають, що їх цінують.

Основна діяльність компанії полягає в наданні зварювальних і слюсарних послуг, а також у виконанні інших робіт, пов’язаних з обробкою металу. Послуги надаєються на території підприємства клієнта або в іншому зазначеному місці під керівництвом і контролем замовника.

Компанія Krismar спеціалізується на виконанні послуг у сфері ремонту транспортних засобів, виготовленні та монтажі металоконструкцій, будівництві доріг, залізничних ліній, рейкових транспортних засобів та автобусів, eлектромонтерських/електричних роботах, суднобудуванні, простих фізичних роботах, а також в інших напрямках у залежності від потреб клієнта. Компанія працює на території всієї  Польщі та за кордоном. Обслуговуються як компанії, так і приватні клієнти.

В компанії працює  понад 800 робітників з країн східного зарубіжжя, зокрема, України, Білорусі, Узбекистану, Молдови.

Додаткову інформацію Вам повідомить майстер ДНЗ “Сумське ВПУБА”

Дмитро Юрійович Сукотнов

066 218 2945