5 міфів про навчання в училищі

Перестороги та упередження заважають бути об’єктивним при виборі навчального закладу. Переконайтесь самі, що вище професійне училище забезпечить професійний успіх!

Зруйнуємо ж найбільш поширені міфи про навчання в училищі!

Міф: Це не престижно. Як я потім отримаю вищу освіту? Навчання в училищі надає можливість отримати середню освіту паралельно з професійною. Ця практика дуже поширена у Європі. Перш ніж отримати вищу освіту, молода людина має можливість оволодіти робочою спеціальністю та до ВУЗу вступати вже з важливими професійними знаннями. До того ж, в училищі проводиться ґрунтовна підготовка до ЗНО, тож наші випускники успішно продовжують навчання у різних вищих навчальних закладах України.


Міф: В училищі можна не  відвідувати заняття і навчання несерйозне. Насправді, училище дбає про своїх учнів та про успішність їхнього навчання. Контроль занять ведеться постійно. У нас надається якісна освіта, училище забезпечує заняття потужною навчальною матеріальною базою, тож навчання дійсно продуктивне та вимогливе, а оволодіння професією відбувається на дійсно професійному рівні.


Міф: Не зможу влаштуватися на високооплачувану роботу. Насправді робітничі професії все більш стають актуальними, а кваліфіковані професійні послуги користуються значним попитом. Особливо популярні професії автомобільного та будівельного напрямків. Це сфера, у якій працівник завжди буде мати стабільний високий заробіток та робоче місце.


Міф: В училищі немає цікавого дозвілля, нічим займатись окрім навчання. У нашому училищі працює потужна виховна служба. Окрім урочистих заходів, є широкий вибір гуртків та секцій. Також є предметні, інтерактивні гуртки. Разом з тим, проводяться: щорічний чемпіонат з пейнтболу, виграшні заїзди на квадроциклах. Тож учні мають можливість всебічно розвиватись проводити цікаве змістовне дозвілля.


Міф: Неможливо досягти успіхів, навчаючись в училищі. Цей міф оснований на упередженні. Однак, перемоги учнів нашого училища повністю спростовують цей міф. Яскравим прикладом високого рівня досягнень наших учнів є перемога у конкурсах та змаганнях. Так, учениця Тетяна Пешта, перемогла у конкурсі ім. Т.Г. Шевченка та отримала президентську стипендію.


Міфи зруйновано, боятися нічого! Навчання в Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту це завжди пізнавально, корисно та продуктивно. Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту – територія успіху!

Напишіть відгук