Катя Майковська – переможниця конкурсу “Учень року-2018” в ДНЗ “Сумське ВПУБА”

Секрет успіху від Каті Майковської

У кожної людини є свій секрет успіху, тож не дивно, що він є і в мене. Для того, щоб стати успішним, потрібно довго та наполегливо працювати. Про це знають ледве не всі, тому це більше секрет Полішенеля. Але навіть так… Чому ж тоді не всі успішні? Справжня магія не в тому, щоб знати, а в тому, щоб діяти.

Мій шлях тільки розпочато. Я поступово беру на себе відповідальність, тверезо очінюючи власні сили. Спочатку кроки будуть невеликими, але з часом вони дозволять проходити все більші та більші відстані, долати все складніші та складніші випробування.

Як говорив Григорій Сковорода, треба кожного вчити щось нове. Легко, невимушено. Таким чином людина може отримати значно більше, ніж від інтенсивних, але рідкісних навантажень. Це ж справедливо і для будь-якої сфери людського буття.

Над тим, що таке життєвий успіх, ламали голову багато поколінь. Але до єдиного розуміння цього питання так і не прийшли.  Адже скільки людей, стільки й думок. І всі вони різні. Це залежить від виховання, від рівня знань, навіть від особистих якостей людини.  Для одних людей життєвий успіх полягає насамперед у матеріальному благополуччі. Інші можуть вважати інакше. Їм далекі грошові проблеми. Вони захоплені своєю роботою й знаходять щиросердечний спокій у зовсім інших цінностях. І це теж свого роду «життєвий успіх». На мій погляд, він укладений у сукупності моральної задоволеності, щиросердечного спокою й матеріального благополуччя. Тільки при сукупності цих благ людина може почувати себе щасливим і тоді її голова звільняється від повсякденних турбот, їй не доводиться думати про «хліб насущний».

У людини з’являється бажання працювати, втілювати в життя цікаві ідеї. І це стосується не тільки кар’єри, але й особистого щастя. Людина, що має улюблену працю  або шанувальників свого таланту, без домівки не може бути повністю задоволена життям. Сімейне ж благополуччя може зробити людину по-справжньому щасливою.

Під час навчання (відео)

Катя Майковська разом зі своєю мамою Світланою Миколаївною та президентом швейцарського благодійного фонду Help-Point Sumy Маріанне Піффаретті