Наші досягнення

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ

ДНЗ «СУМСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА
ТА АВТОТРАНСПОРТУ»

2010-2017 РР.

 

Всеукраїнські конкурси фахової майстерності

ІІ (обласний) етап

2010 рік – професія «Штукатур» – 1 місце (Шевченко А.)

2011 рік – професія «Слюсар з ремонту автомобілів» – 1 місце (Макаренко М.)

2014 рік – професія «Слюсар з ремонту автомобілів» – 1 місце (Лебець А.)

2015 рік – професія «Водій автотранспортних засобів (категорія «С») – 1 місце (Гужва С.)

Фінальний етап

2014 рік – професія «Слюсар з ремонту автомобілів» – 6 (призове) місце (Лебець А.)

Всеукраїнські учнівські олімпіади з спеціальних предметів

за напрямками підготовки

ІІ (обласний) етап

2011 рік

професія «Слюсар з ремонту автомобілів» – 2 місце (Осташ О.)

професія «Столяр будівельний – 3 місце (Бурнос О.)

професія «Оператор комп’ютерного набору – 2 місце (Гончаренко В.)

професія «Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» – 1 місце (Цегельников І.)

професія «Кухар» – 3 місце (Козка О.)

професія «Муляр» – 1 місце (Проців С.)

2012 рік

професія «Електрогазозварник» – 2 місце (Скрипка А.)

професія «Штукатур» – 1 місце (Охотник О.)

професія «Оператор комп’ютерного набору» – 3 місце (Коротенко Л.)

професія «Кухар» – 3 місце (Козка О.)

предмет «Інформаційні технології» – 2 місце (Охотник О.)

предмет «Охорона праці» – 1 місце (Охотник О.)

предмет «Основи правових знань» – 3 місце (Козка О.)

2013 рік

професія «Слюсар з ремонту автомобілів» – 2 місце (Скорина С.)

професія «Оператор комп’ютерного набору» – 2 місце (Коротенко Л.)

2014 рік

професія «Слюсар з ремонту автомобілів» – 2 місце (Лебець А.)

2016рік

професія «Електрогазозварник» – 2 місце (Лопатка О.)

професія «Муляр» – 3 місце (Пузіков О.)

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

ІІ (обласний) етап

2012 рік – 1 місце (усний тур, Тіщенко О.)

2013 рік – 1 місце (усний тур, Тіщенко О.), 2 місце (усний тур, Перерва Н.)

2014 рік – 1 місце (усний тур, Тіщенко О.), 1 місце (письмовий тур, Пешта Т.),
2 місце (письмовий тур, Тіщенко О.)

2015 рік – 1 місце (Пешта Т.), 1 місце (Кривогуз А.)

2016 рік – 1 місце (Пешта Т.)

2017 рік – 2 місце (Ховзун К.)

ІV (Всеукраїнський) етап

2011 рік – Диплом 1 ступеня (Кастін Р.)

2015 рік – Диплом 1 ступеня (Пешта Т.)

2017 рік – Диплом 1 ступеня (Пешта Т.)

Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика

ІІ (обласний) етап

2010 рік – 3 місце (Кастін Р.)

2011 рік – 2 місце (усний тур, Орлова В.), 1 місце (письмовий тур, Орлова В.), 2 місце (усний тур, Кастін Р.), 1 місце (письмовий тур, Кастін Р.)

2012 рік – 2 місце (усний тур, Тіщенко О.), 3 місце (письмовий тур, Тіщенко О.), 1 місце (усний тур, Орлова В.), 2 місце (письмовий тур, Орлова В.),

2013 рік – 2 місце (письмовий тур, Тіщенко О.)

2014 рік – 2 місце (Пешта Т.), 2 місце (Тіщенко О.)

2015 рік – 2 місце (Пешта Т.), 2 місце (Кривогуз А.)

2016 рік – 2 місце (Ховзун К.), 2 місце (Пешта Т.)

2017 рік – 1 місце (Ховзун К.)

ІV (Всеукраїнський) етап

2015 рік – Диплом І ступеня (Пешта Т.)

2016 рік – Диплом ІІ ступеня (Пешта Т.)

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін

ІІ (обласний) етап серед учнів ПТНЗ

2010 рік

Українська мова та література – 1 місце

Правознавство – 3 місце

Англійська мова – 3 місце

Фізика – 3 місце

Інформатика – 1 місце

Математика – 2 місце

Біологія – 3 місце

2014 рік

Українська мова та література – 1 місце (Тіщенко О.)

Правознавство – 1 місце (Пешта Т.)

Англійська мова – 1 місце (Паутова Ю.)

Географія – 1 місце (Пешта Т.),

Фізика – 2 місце (Діденко В.)

Економіка – 2 місце (Кушніренко Я.)

Інформатика – 2 місце (Вакаров Я.)

Математика – 3 місце (Вавілов В.)

Хімія – 3 місце (Пешта Т.)

Біологія – 3 місце (Бехало В.)

ІІ (міський) етап серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів та ПТНЗ

2014 рік – інформаційні технології – 3 місце (Кириченко Я.)

2015 рік – інформаційні технології – 3 місце (Вакаров Я.)

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості серед учнів ПТНЗ:

ІІ (обласний) етап

2011 рік – 2 місце (Руденко А.), 3 місце (Коротенко Л.)

2012 рік – 1 місце (Невдах А.)

2013 рік – 1 місце (Тіщенко О.)

2014 рік – 1 місце (Чугай Ю.)

2015 рік – 1 місце (Кривогуз А.)

2017 рік – 3 місце (Майковська К.)

Національний тур Міжнародного конкурсу «Енергія і середовище»

2011 рік – 1 місце (Мітяєва В.)

Всеукраїнський конкурс інформаційних технологій для дітей та молоді Italent

2017рік – 2 місце (Твердохліб Д.)

Всеукраїнський конкурс на кращий екологічний проект «Збережемо Землю

для наступних поколінь»

2017рік – Диплом (керівник – Касьяненко О.С., учасники – учні групи 27)

Стипендія Президента України

2012 рік – Кастін Р.

2014 рік – Лебець А.

2015 рік – Пешта Т.

2017 рік – Пешта Т.

Стипендія голови Сумської обласної державної адміністрації:

2012 рік – Коротенко Л.

2014 рік – Тіщенко О.

Книги рекордів освіти Сумщини

2015 рік – Пешта Т.

 

ДОСЯГНЕННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

ДНЗ «СУМСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА
ТА АВТОТРАНСПОРТУ»

2010-2017 РР.

 

Всеукраїнський огляд-конкурс «Роль бібліотеки професійно-технічного закладу у формуванні професійної компетентності робітничих кадрів»

2010 рік – 1 місце (Гречаніченко Т.М., заступник директора з НМР)

Всеукраїнський конкурс інноваційних технологій у сфері ПТО

Обласний етап

2013 рік – 1 місце (Гречаніченко Т.М., заступник директора з НМР, Берко В.О., викладач професійно-теоретичної підготовки за професією «Оператор комп’ютерного набору»)

Всеукраїнський етап

2013 рік – Подяка Міністерства освіти і науки України педагогічному колективу ДПТНЗ «Сумський професійний ліцей будівництва та автотранспорту» за створення електронного навчального посібника за професією «Оператор комп’ютерного набору»; нагрудний Знак «За вагомий внесок у розвиток професійно-технічної освіти України» від всеукраїнської асоціації працівників системи ПТО (Берко В.О., викладач професійно-теоретичної підготовки за професією «Оператор комп’ютерного набору»)

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

2015 рік – Бронзова медаль (Харьков В.М., викладач інформатики)

2015 рік – Диплом Міністерства освіти і науки України за творчу працю з підвищення якості національної освіти

2017 рік – Диплом Міністерства освіти і науки України за активну участь у створенні якісної системи національної освіти

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»

2014 рік – Диплом Міністерства освіти і науки України за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти

2015 рік – Диплом І ступеня (Харьков В.М., викладач інформатики)

2017 рік – Диплом Національної академії педагогічних наук України за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу

Обласний конкурс «Педагог-новатор» серед педагогічних працівників ПТНЗ

фахової майстерності

2013 рік – Лауреат (Берко В.О., викладач професійно-теоретичної підготовки за професією «Оператор комп’ютерного набору»)

2014 рік – 1 місце (Азаров С.В., викладач професійно-теоретичної підготовки за професією «Слюсар з ремонту автомобілів»)

2015 рік – 1 місце (Харьков В.М., викладач інформатики)

Обласний огляд-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення
предмету серед ПТНЗ

2014 рік – Іноземна мова – 1 місце (Бурлака О.В., викладач англійської мови)

Обласний конкурс відеоуроків виробничого навчання з професій будівельного та деревообробного профілів у професійно-технічних навчальних закладах

2016 рік – за професією «Муляр» – 1 місце (Голодний В.І., майстер виробничого навчання)

Обласний конкурс на кращий педагогічний кабінет серед ПТНЗ

2011 рік – 2 місце (Гречаніченко Т.М., заступник директора з НМР)

Обласний конкурс «Успішний проект» серед ПТНЗ

2010 рік – 1 місце (Берко В.О., викладач професійно-теоретичної підготовки за професією «Оператор комп’ютерного набору»)

Всеукраїнський конкурс на кращий електронний освітній ресурс «Планета ІТ»

2016 рік – Сертифікати за розробку електронних навчальних посібників за професіями «Слюсар з ремонту автомобілів» (майстер виробничого навчання Азаров С.В.), «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу» (викладач Маландій Є.В.), за професією «Оператор комп’ютерного набору» (викладач Берко В.О.), з предмету «Інформатика» (викладач Харьков В.М.).

Всеукраїнський конкурс на кращий електронний освітній ресурс «Планета ІТ»

2017 рік – Сертифікати за розробку електронного навчального посібника за професією «Контролер харчової продукції» (викладач Маландій Є.В.).

Грамота Міністерства освіти і науки України

2011 рік – Касьяненко Т.О., викладач української мови

Подяка Міністерства освіти і науки України

2017 рік – Касьяненко Т.О., викладач української мови

2017 рік – Азаров С.В., майстер в/н за професією «Слюсар з ремонту автомобілів»

Обласна Дошка Пошани «Педагогічна гордість Сумщини»

2011 рік – Касьяненко Т.О., викладач української мови

2017 рік – Харьков В.М., викладач інформатики, фізики

Сумська обласна премієя імені А.С.Макаренка

2015 рік – Харьков В.М., викладач інформатики, фізики

2016 рік – Касьяненко Т.О., викладач української мови

Обласний конкурс «Золоте серце»

2011 рік – Харьков В.М., викладач інформатики, фізики

2012 рік – Усікова Л.В., викладач всесвітньої історії

2013 рік – Берко В.О., викладач професійно-теоретичної підготовки