Як уникнути фінансових неприємностей

З метою підвищення рівня фінансових знань учнів у Сумському ВПУ 11 відбулася зустріч з працівником «ПриватБанку». Він розповів про розповсюдження махінацій з картами, наголосив про правила безпеки при користуванні особистими рахунками, навів приклади шахрайств у повсякденному житті, а також розказав про першочергові дії у випадку втрати картки.

DSCN1592-1

Останнім часом випадки шахрайств почастішали. Зловмисники знають безліч схем, аби зняти гроші з рахунків довірливих користувачів. Зазвичай клієнти самі надають всю потрібну інформацію злодіям. Таким чином всі махінації проводяться нібито офіційно, але без відома власника. Навіть сам банк дізнається про такі випадки вже після звернень клієнтів.

DSCN1648

Якщо забудете свою карту в банкоматі, вона буде анулювана – вам треба буде тільки створити нову. У разі ж втрати найкращим рішенням буде звернутися до банку (у відділення, за телефоном або через додаток «Приват24») та заблокувати її.

Якщо ви надали свою карту третім особам чи повідомили їм код неї, відповідальність лежить на вас. Шахраї використовують найрізноманітніші способи аби отримати ваші особисті дані. Будьте обережні!

Напишіть відгук