«Феєрверк талантів» у Сумському ВПУ-11

Найталановитіші учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту візьмуть участь у конкурсі «Феєрверк талантів». Хлопці та дівчата продемонструють свої артистичні здібності та поборються за привабливі призи від училища.

26 листопада відбудеться конкурс талантів профтехосвіти, у якому візьмуть участь творчі та активні учні Сумського ВПУ-11. Вже зараз проходить активна підготовка до конкурсу: репетиції пісень, відпрацювання танців, постановки гумористичних сценок.

Оксана Олександрівна Коваленко, художній керівник, пильнує процес підготовки та допомагає юним талантам зробити свій виступ дійсно яскравим.

Концерт відзначиться як сольними, так і колективними виступами. Серед них прозвучать композиції року, репу, україномовні та поп пісні. Також дівчата готують танці у стилі хіп-хоп. Євген Лісніченко та Вікторія Солярова – яскрава пара ведучих вміє запалити публіку та зробити «Феєрверк талантів» дійсно драйвовим.

феєрверк

Кількість бажаючих взяти участь кожного дня зростає. А після того, як учні дізналися, що на переможців чекають розкішні призи, то взагалі ажіотаж посилився удвічі. (Нагадаємо, що переможці цього конкурсу завжди отримували дуже привабливі подарунки. Так у минулому році, три призери отримали поїздку на квадроциклах, грошову винагороду та фотосесію на вибір.) Зазначимо, що цього року призи будуть не менш бажаними. Але поки що збережемо інтригу!

Учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту активно включаються у процес створення цікавої творчої атмосфери. Дозвілля завжди яскраве та змістовне. Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту завжди підтримує ініціативи учнів та сприяє втіленню їх у життя.

фейерверк талантов

Напишіть відгук