Тренувальні змагання за програмою “Молодий воїн”

Учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту продовжують тренувальні змагання за програмою “Молодий воїн”. Цього разу хлопці з 14, 21, 22 і 23 груп переймали досвід від учасників АТО.

CRy7mtEyzREІнформація виявилася вкрай корисною: вона може знадобитися не тільки в «гарячих» точках, але й у повсякденному житті.

Учням розповіли про техніку безпеки поводження зі зброєю, нагадали, що треба думати, тримаючи в руках такі небезпечні речі. Безумовно, мова йшла також про надання медичної допомоги, а практичні заняття тільки закріпили отриману інформацію.

7aNBZcsSQm8Хлопцям розповіли про особливості військового спорядження, його вагу і необхідність. Повний комплект солдата важить від 25 кг, тому воїну треба мати гарну фізичну підготовку. Щоб пересвідчитись у цьому, учні спробували власні сили на смузі перешкод.

Інструктори показали засоби самооборони, розповіли про правильну стійку при пересуванні та стрільбі з місця. Особливо цікавою для учнів стала демонстрація розподілу обов’язків солдатів під час пересування: хто за яку зону відповідає, як треба прикривати вогнем у випадку необхідності тощо.

Підсумовуючи заняття, учасники АТО наголосили, що солдат повинен вміти та знати якомога більше, адже від цього залежить не тільки його життя, але й життя інших людей.

Ми дуже вдячні Комунальній установі Сумської обласної ради “Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання” за організацію заходу.

Напишіть відгук