Торгівля людьми

Людська історія має численні приклади цивілізацій, які досягли небувалого розквіту завдяки рабській праці. Підкорені народи були змушені працювати на благо завойовників, творячи справжні архітектурні дива, покращуючи логістику, навіть просто підтримуючи фізичне існування своїх поневолювачів.

Технічний прогрес, розвиток соціальних інститутів, сотні повстань та навіть війни, метою яких була свобода, зробили свою справу – у цивілізованому світі торгівля людьми є незаконним діянням.

На жаль, усе ще є ті, хто бачить у своїх ближніх не рівних собі, а інструмент збагачення. Дуже часто обіцянки гарного життя перетворюються для мрійників на справжнє пекло.

Щоб уберегтися від лиха, треба володіти інформацією. Із цією метою соціальний педагог ДНЗ «Сумське ВПУБА» Людмила Миколаївна Юхта провела з учнями практичне заняття з елементами тренінгу «Торгівля людьми».

Під час тренінгу вихованці училища ознайомилися з таким поняттям, як «торгівля людьми», процедурою встановлення статусу постраждалих від торгівлі людьми, про причини, групи ризику, наслідки та форми торгівлі людьми, види допомоги, яких можуть потребувати постраждалі, про суб’єкти взаємодії та їх повноваження тощо.

Напишіть відгук