Скарб України

А якою мовою спілкуєтесь ви? Сьогодні, 21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, про це варто говорити. Цінний дар, яким володіє людство, набуває ще більшого значення, якщо починаєш замислюватися над тим, які переваги ми завдяки йому отримуємо.

Україна – країна-щасливиця, яка може пишатися наявності власної мови. Та не абиякої, а чи не наймилозвучнішої у світі!

Любов до рідної мови можна проявляти в різні способи, один із найбільш дієвих – спілкування. Цілком можливо, що в повсякденному житті ми інколи надаємо перевагу більш простим способам вербалізації думок, тому не особливо обтяжуємо себе формуванням вишуканих лінгвістичних конструкцій. Утім, старання дозволяє привити любов до слова.

Сьогодні в Сумському ВПУ-11 пройшли уроки, присвячені Міжнародному дню рідної мови. Учні згадали визначних особистостей, які були готові віддати своє життя (а декого ця доля, на жаль, не оминула та вкоротила віку) заради України та її скарбу – української мови.

IMG_0399-2

Українська мова займає важливе значення для нашого навчального закладу. Учениці Сумського ВПУ-11 Тетяна Пешта та Катерина Ховзун посіли 2 місце в 2 етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, за що 18 лютого, разом з викладачем української мови та своєю наставницею Тетяною Касьяненко, отримали відповідні грамоти. Цього разу учениці взяли участь у 4 етапі конкурсу, що, звісно, може говорити тільки про одне – без любові до рідної мови подібні здобутки були б недосяжними.

DSC09623-1

Цінуйте скарб нашого народу та бережіть те, що робить нас українцями – українську мову!

Напишіть відгук