Сила людей у їхній єдності

До Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту завітали волонтери Amnesty International – однієї із найвпливовіших правозахисних організацій у світі. Захід був присвячений Міжнародному дню захисту прав людини. Сила людей у їхній єдності, яка творить дива та змінює світ.

z7ybeKSUJmAУчні Сумського ВПУ-11 та гості заходу, серед яких були представники Сумського професійно-технічного училища №2, шкіл №15 та №21 та студенти СумДУ, отримали можливість переглянути документальні фільми про тих, хто потребує захисту, та тих, кому вже вдалося допомогти активною участю.

Захід отримав величезний резонанс серед учнів, які виявили неабияке бажання та долучилися до підписання петицій і написання листів.

HcWmVqaa3UIМарафон написання листів – щорічна подія, присвячена Міжнародному дню прав людини. Увесь світ пише листи на захист тих, хто потребує захисту. Минулого року було написано 3 245 565 листів, які змогли змінити на краще долю багатьох людей.

Напевно, пересічна людина може запитати: а чи доцільно взагалі витрачати свій час на участь у подібних акціях? Безумовно, так, адже Amnesty International уже здобула низку перемог:

  • Стала лауреатом Нобелівської премії миру в 1977 році.
  • Домоглася підписання міжнародного договору про торгівлю зброєю у 2013 році.
  • Заручилася підтримкою таких знаменитостей, як U2, Sting, Bryan Adams, Lou Reed, Radiohead, Vivienne Westwood, Gael Garcha Bernal, Jeremy Irons та інших.
  • Ініціювала введення посади верховного комісара ООН з прав людини та заснування Міжнародного кримінального суду.
  • За 50 років допомогла скасувати смертну кару в 87 країнах.

Ви можете долучитися до руху допомоги, завітавши за адресою http://marathon.amnesty.org.ua

Пам’ятайте, сила людей у їхній єдності, яка творить дива та змінює світ.

Напишіть відгук