Про психологіну службу

Психолог – душевний лікар провідник, в лабіринтах внутрішнього світу.

У житті бувають такі ситуації, коли нам здається, що ми у безвиході. Психолог дає «поштовх» у напрямі вирішення вашої проблеми. Він не порадник і не учитель, швидше провідник, якого «наймає» мандрівник, щоб подолати складну ділянку свого життєвого шляху.

Навіщо мені професійний психолог? «У мене є хороший друг, якому я можу довіритися. Що ж такого може зробити психолог, чого не може друг»?, – приблизно так міркує чимало людей. Психолог може дати вам якісно новий досвід людських стосунків.

Робота психолога з клієнтом – це не розвага, а глибокий обмінний процес, який відбувається в атмосфері безумовної довіри. Психолог – людина, яка захоплена своєю роботою, тому що прагне зрозуміти людей і допомогти.

«Ніде не віднайти спокою тому, хто не знайшов його в собі самому»
Франсуа де Ларошфуко

Кожен учень має можливість одержати психологічні поради та підтримку в будь-яких особистих проблемах, допомогу в налагодженні стосунків, поділитися своїми переживаннями, радістю тощо. І таким мудрим порадником, уважним співрозмовником, щирим другом є психолог.

Робота психолога полягає в наданні допомоги студенту під час адаптації в новому колективі, у створенні сприятливого психологічного клімату, допомозі в конфліктних та стресових ситуаціях.

 

 

 

Огієнко Вікторія Йосипівна

Практичний психолог училища
Стаж роботи психологом – 5 років

 

Сумський педагогічний університетімені А.С. Макаренка, 2007 р.
Спеціальність – «Вчитель історії та практичної психології»

 

 

 

 

 

 

 

 

Юхта Людмила Миколаївна

Соціальний педагог училища

Стаж роботи соціальним педагогом – 12 років

 

Сумський педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, 2006 р.

Спеціальність «Соціальна педагогіка»

 

 

 

Член громадської організації «Центр соціального партнерства» з 2006 року. Стала активним виконавцем проекту ЄС «Розвиток громадянського суспільства» в Сумській області (2006-2007).

Має досвід роботи в міжнародних проектах, які фінансувалися ЄС та USAID: «Економічний розвиток міст» (2007), «Сталий територіальний розвиток в Україні» (2010).

У 2008 році приймала участь в майстерні для регіональних експертів проекту «Прозора Україна», що фінансувався у рамках програми  Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.

З 2015 по 2017 роки працювала в громадській організації «Освітньо – культурний центр «Суми-Поль» над впровадженням польсько-українського проекту «Освіта без кордонів».

Залучалася до роботи фестивалю соціально-педагогічної реклами «Фенікс» з питань соціального виховання в учнівському середовищі у СумДПУ  ім. А.С. Макаренка.

Здійснювала допомогу в організації тренінгів Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» за підтримки Міністерства закордонних прав Норвегії у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні (2016р., 2017р., 2018р.).

Як представник  ГО ЦСП паралельно здійснює самостійну діяльність спрямовану на розробку та впровадження власних проектів.

Координатор міжнародних соціальних проектів для учнів та студентів в Сумській області. Переможець міжнародних фестивалів  з педагогічних інновацій, лауреат різноманітних конкурсів.

Активний учасник регіональних тренінгів, міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних семінарів, форумів, конгресів та науково-практичних конференцій.