Практика автомеханіків. Тут все по-дорослому!

Виробнича практика – це не просто заняття “для галочки”, або нудне оформлення зошитів. Практику в Сумському вищому професійному училищі будівництва та автотранспорту учні проходять в реальних виробничих умовах, мають справжні завдання і отримують гідні результати.


IMG_1431Чим краще пройдуть практичні навчання, тим більш досвідченим буде працівник після випуску. Учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту проходять практичні навчання наIMG_1434 професійних СТО. І тут все по-дорослому! Справжні машини, неабиякі поломки і, звичайно, вимогливі клієнти. Але наші хлопці знаються на усіх капризах сучасного автомобілю.

Так, учні Сергій Теницький та Віталій Терещенко  проходять практику  на станції «Автогаз Суми» . А керівник практики – наш випускник Руслан Мусієнко.  «Подобається все: тепло, чисто, затишно! Хороші люди там працюють! Завдання різні, переважно допомагаємо по обслуговуванню авто: заміна деталей, масла й інше, перевірка на витік газу», – коментують свою роботу автомеханіки.


IMG_1436Учень Владислав Назаренко проходить своє практичне навчання на станції техогляду СТБIMG_1435 «Суми». «Хороший колектив, все подобається. Постійно є робота: від прибирання боксу, до капітального ремонту машини. Нещодавно прокачував гальма в ВАЗ 2109, в «Пріорі» міняв гальмівну трубку. Робоче місце завжди має бути прибране, інструмент складений».

Так учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту вміють не лише вдало пройти виробниче навчання, а й влаштуватися на роботу на місце практики. Все залежить лише від бажання та наполегливості майбутніх випускників.

Напишіть відгук