Перлина Сумщини

Учні ДНЗ «Сумське ВПУБА» вміють не тільки навчатися, а й цікаво проводити час. Дороги Сумщини привели їх до славного міста Тростянець, де вихованцям ВПУ-11 відкрилося чимало нового та привабливого, адже районний центр Сумської області чарує та вабить.

Екскурсія до музею шоколаду – справжня подорож у світ солодкого. Учні дізналися про особливості його виробництва, отримали інформацію про кавові вироби та Тростянецьку шоколадну фабрику.

Візит до маєтку Голіцина, який свого часу був одним із найбільших і найбагатших у регіоні, занурює в історію. Поруч знаходиться знаний на всю Україну круглий двір, який щороку стає центром одразу двох масштабних подій. По-перше, «Схід-рок» – музичне дійство всієї країни. По-друге, фестиваль «Стара фортеця», який переносить Тростянець у добу лицарства. Маємо сподівання, що в майбутньому нам пощастить потрапити на це феєричне свято!

 

А ще в місті є алея закоханих та чудернацькі гроти, які шлють нам привіт з давнини. Тростянець – справжня перлина Сумщини, яка бентежить та надихає.

 

Напишіть відгук