Перемоги у всьому

Цей навчальний рік відзначився для Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту низкою перемог та досягнень. Наші учні показують відмінні результати у навчанні, позакласному житті, спорті та науковій роботі.Отже, пригадаємо найзначніші здобутки 2014-2015 навчального року.Так отримують перемогу

Андрій Юрченко отримав звання майстра спорту на всеукраїнських змаганнях у Львові зі стрільбі з луку.  Це досягнення справді заслуговує на повагу.

Юлія Чугай посіла І місце у ІІ етапі  ХIV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Її творча робота зворушує, надихає та відображає найтонші події сьогодення.DGDgXaJQOWI

Марія Плиска вдало зробила свій перший крок у науку. Наша учениця зайняла почесне ІІ місце у конкурсі наукових робіт для слухачів Сумського територіального відділення МАН України.  Наукова робота з загадковою назвою «Визначення наявності ферментів фосфатази та пероксидази у молоці», принесла Марії перемогу – почесне ІІ місце.


Змагання з гирьового спорту виявили найсильніших чоловіків нашого училища. Ось ці богатирі, що так вміло підіймають важкі предмети:

  • Віталій Терещенко у вісі до 60 кг – ІІ місце
  • Олексій Гаспарян у вісі до 70 кг – ІІІ місце
  • Валерій Дубровський у вісі до 80 кг – ІІІ місце
  • Андрій Росоха у вісі до 90 кг ІІІ місце

Віктор Меша, учень першого курсу, став Президентом обласної ради учнівського самоврядуванняHXZ633YQryw ПТНЗ Сумської області!

Тетяна Пешта та Олександр Тіщенко посіли другі місця у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика у 2014 році.

Сергій Гужва став кращим водієм Сумської області та увійшов у 10-ку на конкурсі водіїв категорії «С» на українському рівні.

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка також приніс нашим учням призові місця:

1 місце (письмово), 4 місце (ораторське мистецтво) – Тетяна Пешта

2 місце (письмово), 1 місце (ораторське мистецтво) – Олександр Тіщенко

І нарешті, Тетяна Пешта проявила неабиякі знання рідної мови та посіла перше місце у ХV Міжнародному конкурсу з української мови ім. П. Яцика, за що отримала Президентську стипендію!

Таким чином, учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту демонструють високий рівень професійної та навчальної підготовки. Вихованці нашого училища – це різносторонні та обізнані молоді люди, які отримують перемоги у всьому.

Напишіть відгук