Основи медичної допомоги

Час від часу нам на очі можуть потрапити люди в незвичних обставинах: дідусь, який непорушно сидить під прямим сонцем у спекотний день; чоловік, який присів біля дерева та не подає ознак життя тощо. У більшості випадків це ті, хто дозволив собі випити забагато алкоголю, але навіть це не означає, що їх треба ігнорувати. До того ж, могло трапитися що завгодно.

Доволі часто ми не намагаємося допомогти, бо нам бракує знань. Щоб отримати таку цінну інформацію, представником комітету національної безпеки Володимиром Богдановим були проведені навчання з тактичної медицини для працівників ДНЗ «Сумське ВПУБА». На заході був присутній директор комунальної установи Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військовопатріотичного виховання» Едуард Пінчук.

Серед основ першої допомоги – правильно підійти до людини. Робити це треба з голови, час від часу запитуючи в неї про стан здоров’я. Якщо відповіді так і не має, варто прикласти руки до шиї та дізнатися про наявність пульсу. Якщо він є, то привести до тями може розтирання вух або легенькі удари пальцем по носу.

Дякуємо нашим гостям за ці та інші корисні знання!

Напишіть відгук