Один день в армії

Візит до військової частини А1476 на заходи військово-патріотичного спрямування під назвою «Один день в армії» уже стає гарною щорічною традицією для учнів ДНЗ «Сумське ВПУБА», адже завдяки старанням організаторів для хлопців ця екскурсія є справжнім святом.

Перш ніж перейти до основного плану заходів, учасники вшанували пам’ять бійців 27 Сумської реактивної артилерійської бригади.

Після цього учні зустрілися з музичним супроводженням оркестру військової частини та прониклися відповідним духом, який тільки посилився шикуванням на стройовому плацу.

Далі учасники прослідували в приміщення казарм, де можна було на власні очі побачити побутові умови проживання. Потім справа дійшла до зброї, яка викликала особливе захоплення в юнаків.

І хоча спробувати розібрати та зібрати АКС-74 могли всі охочі, тільки найвправніші взяли участь у змаганнях на швидкість. Такий же конкурс відбувся і під час одягання засобів від зброї масового ураження. У запеклій боротьбі з представниками 12 училища перемогла дружба.

Насичена програма заходів була б неповноцінною без справжнього солдатського харчування. Звісно, можна приготувати гречану кашу й удома, але смакуватиме вона зовсім не так, як у військовій частині після насиченого «Дня в армії».

Дякуємо організаторам за чудово проведений час. Зустрінемося наступного року!

 

Напишіть відгук