Неймовірна подорож наших учнів до «міста Лева»

Весела, дружна компанія Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту відвідала культурний центр України. Захват, захоплення, море яскравих емоцій ще надовго зостануться в їхніх серцях. Як пройшла неймовірна подорож наших учнів до «міста Лева»,дізнайтеся з перших вуст!

Це була спільна поїздка учнів Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту та вихованців  ОЦПО та РТМ. За словами очевидців: “Це була найкраща подорож. Навіть не хотілося, що б вона закінчувалася”.

Потяг Суми-Київ – політ нормальний. Передчуття чогось хвилюючого та прекрасного.

Київ розпалив вогонь захвату. Учні подивилися центр, прогулялися Хрещатиком. Нова бруківка, як символ причетності до історії… Далі – більше! ПінчукАртЦентр розбурхав уяву гостей. Авангардистські інсталяції, диковинні скульптури викликали змішані почуття, проте, учні кажуть, що відвідати його варто.

Вікторія Бехало: «Мене вразили зуби. Там купа золотих зубів! Було дивно але цікаво».

Фірмовий магазин «ROSHEN» залишив приємний солодкий післясмак. Як же не підсолодити подорож, особливо, якщо ласощі не тільки апетитні, але і виглядають як витвір мистецтва. Багато вражень від столиці, однак, подорож ще тривала.

Потяг Київ-Львів: У передчутті чогось дійсно шикарного.

Хлопці та дівчата відвідали основні визначні місця, які знаходяться в центрі, наситилися культурною програмою міста. Звичайно вразила різноманітність релігійних споруд. Здивувало розмаїття кав’ярень – їх там безліч,  на різний смак і колір. Як годиться, побували в “Копальні шоколаду”. Відвідали славнозвісний  “Дім легенд”, насолодились панорамою з гори «Високий замок». І це далеко не весь перелік цікавостей, які побачили мандрівники.

Женя Лісніченко : “Чесно кажучи, я не пам’ятаю, всіх місць, які відвідали, але я пам’ятаю як круто там було!” .

Вікторія Бехало : «Запам’яталося те, що ми 2 дня не спали! (сміється). Дійсно вражає «Львівська опера» – красива будівля, цікава екскурсія!».

Особливо шокувало приголомшливе фаєр-шоу на площі Ринок. Ця вогняна феєрія додала екстриму до подорожі. Варто зазначити, що й наші хлопці проявили свою творчість – Дмитро Прянішніков, Віктор Меша та Євген Лісніченко виконали пісню під гітару у самому центрі міста!

Резюме до вищесказаного таке: це були дійсно п’ять днів культурного квесту. Львів немов калейдоскоп яскравих картин. Назад поверталися приємно втомлені, сповнені захвату. Це насправді захоплююча мандрівка. Варто сказати, що це не перша і не остання поїздка. Наші учні збираються підкорювати й інші визначні міста нашої країни. Ось так подорожують учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту.

Напишіть відгук