Наше училище за ЗОЖ !

У нашому училищі пройшов ряд відкритих уроків,  які пропагують ЗОЖ.

Фельдшер навчального закладу Іван Валерійович Шапаренко підготував та провів відкриті уроки з теми ЗОЖ. Він розповів про фізіологічну сторону шкідливих звичок.

Учням Сумського ВПУ-11 фельдшер розповів про негативний вплив алкоголю та інших шкідливих речовин на організм людини. Також Іван Валерійович провів бесіди щодо здорового способу життя та альтернативних методів релаксу та відпочинку.

Цікавим є те, що фельдшер на власному прикладі продемонстрував, які альтернативні способи дозвілля можуть бути не лише корисними, а й модними (оскільки це так важливо для молоді).

Іван Валерійович сам займається спортом та відвідує тренажерний зал, не вживає шкідливих речовин. Тому інформація з його уст звучить не голослівно, адже найкраще навчати учнів саме тоді, коли вчитель є прикладом та взірцем для наслідування.

Іван Валерійович зазначає, що ЗОЖ – це стиль життя, який набирає популярності у наш час. Все більше молоді долучається до рядів тих, хто вважає, що шкідливі звички «не в тренді». Наше училище також активно пропагує здоровий спосіб життя, фізичну підготовку, спортивне дозвілля тощо.

Напишіть відгук