Мототехніка в руках справжнього майстра

Розпочато роботу у нововідкритому гуртку з реставраціїї мотоциклів “Чопер”. Це справжня кузня «залізних коней». Молодий майстер Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту Дмитро Будяков став його керівником. Отже, чого нам очікувати?

Дмитре, це твій дебют, тож які цілі ставиш перед собою як керівником гуртка?DSCN6352
Бажаю, щоб хлопці займалися потрібною справою. Зараз багато мотоциклістів, тому є можливість ремонтували не «мертвий» метал, яким потім уже ніхто не буде користуватись. Це ж так класно, коли учні йтимуть вулицею та говоритимуть: «О, так цей мотоцикл я робив!» Тим більше, це прекрасний досвід.

Розкажи мені, як першому гуртківцю, як це «живий» метал?
Я вважаю, що техніка все відчуває – до неї треба ставитися, як до людини, любити не за гроші. Якщо зранку відкрив гараж, облаяв її, то швидко вийде з ладу. Автомобіль найчастіше просто зупиниться, а мотоцикл і скинути може.

Чи не схоже це на забобони?DSCN6356
Безумовно, щось може накритися «мідним тазом» не тому, що забобони, а тому що просто треба доглядати. Техніка любить ласку та змазку. У будь-якому разі, попереджений – значить озброєний.

Чи нормально, що люди купують автомобілі та мотоцикли, але не здатні їх ремонтувати?
Це нормально для СТО, бо забезпечує роботою, але загалом ситуація невтішна. Якщо ти водій, то маєш знати машину хоча б на половину. Тож  гурток “Чопер” дозволить учням навчитися розумітися ще й в мототехніці, що розширить їх професійні можливості.

З завзяття Дмитра зрозуміло, що мототехніка в руках справжнього майстра! Нагадаємо, що гурток відкрито на базі Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту і уже в цьому навчальному році учні матимуть змогу активно долучитись до дійства реставрації мотоциклів.

Дякую за розмову, бажаємо тобі успіхів!
Дякую! Буду робити все від мене залежне, щоб привити учням любов до техніки!

Напишіть відгук