Кадрове забезпечення ВПУ 11 Суми

Станом на 01.09.2017 в ДНЗ «Сумське професійне училище будівництва та автотранспорту» працює 121 чоловік, з яких 66 є педагогічними працівниками. Училище повністю забезпечене викладачами відповідного фаху з загальноосвітніх дисциплін та предметів професійно-теоретичного циклу.

Педагогічний колектив училища досвідчений і високопрофесійний:

  • 78% викладачів мають вищу та першу кваліфікаційні категорії,
  • 38% мають педагогічні звання «викладач-методист» та «старший викладач»,
  • 36% майстрів в/н мають педагогічні звання «майстер в/н І та ІІ категорій».

Викладачі та майстри в/н вносять великий вклад в розбудову навчального закладу, тримають імідж училища на високому рівні, показують  високу результативність своєї праці, що знаходить відображення в результатах атестації педагогічних кадрів.

Кадровий склад

Коваленко Ю.І., директор

Зінчук Н.П., заступник директора з навчально-виробничої роботи

Гречаніченко Т.М., заступник директора з навчально-методичної роботи

Сидельник Н.В.,  заступник директора з навчально-виховної роботи

Берко В.О., методист

Журба Т.В., старший майстер

Жало Л.П., керівник фізичного виховання

Професійно-теоретична підготовка:

Автотранспортний напрям:

Опенько В.В., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»

Азаров С.В., майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд

Стецій І.І., майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання 2 категорії»

Коваленко Є.В., майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд

Вєтров В.І., майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд

Вавілов В.О., майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд

Ткаченко В.А. майстер виробничого навчання водінню, 12 тарифний розряд

Семенов С.С., майстер виробничого навчання водінню, 11 тарифний розряд

Іващев В.М., майстер виробничого навчання водінню, 11 тарифний розряд

Ткаченко В.О., майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання 2 категорії»

Єременко І.О., майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд

Аш-Шарафі О.Г., майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд

Колісник Д.Л., майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд

Яцемирська В.Л., майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд

Федорченко М.С., майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд

Тімченко Д.А., майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд

Металообробний напрям:

Хацко Н.І., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»

Братущак Т.В., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки, кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

Левченко В.П., майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання 1 категорії»

Сукотнов Д.Ю., майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд

Вовченко В.О., майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд

Горбач О.В., майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд

Шаргіна Є.Є., майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд

Будівельний напрям:

Заставська Т.Д., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач»

Шинкарьова Т.Ф., майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання 1 категорії»

Голодний В.І., майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання 1 категорії»

Макаренко В.Д., майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання 2 категорії»

Приходько Б.П., майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд

Харчовий напрям:

Маландій Є.В., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки, кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії»

Головченко С.В., майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання 2 категорії»

Захарченко Т.П., майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання 1 категорії»

Садко Л.І., майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання 1 категорії»

Кураш Н.О., майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання 2 категорії»

Глуховець А.О., майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд

Черниш Т.В., майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд

Загальноосвітня підготовка

Природничо-математичний цикл:

Касьяненко О.С., викладач біології, географії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

Алексенко О.А., викладач математики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

Харьков В.М., викладач фізики, інформатики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач»

Маковоз О.Ю., викладач фізики, інформатики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»

Рубан Т.В., викладач хімії кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

Суспільно-гуманітарний цикл:

Усікова Л.В., викладач всесвітньої історії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач»

Нижегородцева Т.А., викладач історії України, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

Касьяненко Т.О., викладач української мови та літератури, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач»

Майковська С.М., викладач української мови та літератури, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»,

Бурлака О.В., викладач англійської мови, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

Циганенко Н.О., викладач англійської мови України, кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

Фізична культура та захист Вітчизни:

Андрієнко Ю.М., викладач фізичної культури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»

Денисенко С.І., викладач фізичної культури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»

Мусієнко О.Г., викладач захисту Вітчизни, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»

Виховний відділ

Яхненко Л.М., соціальний педагог

Огієнко В.Й., практичний психолог

Розторгуєв В.В., керівник гуртка

Коваленко О.О., керівник гуртка

Таряник М.В., вихователь гуртожитку

Світна Л.В., вихователь гуртожитку

Юхта Л.М., вихователь гуртожитку

Коник К.Г., бібліотекар