Зустрічаємо друзів

26 березня 2014 року Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту радо прийняло гостей з с.Піщане, які завітали до єдиного в області музею слави воїнів-афганців.

«Наша співпраця – це надбання не одного року. Ми з радістю відвідуємо училище, спілкуємося з учнями, обмінюємося думками та досвідом. А головним надбанням все ж залишається музей слави. Правильно говорять, що потрібно не забувати історію, а вчитися на її уроках. Я це можу вам сказати з впевненістю як людина, яка пройшла пекло війни», – пояснив мету приїзду учнів Микола Саченко, директор Піщанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів м.Суми.

Зустріч пройшла в досить теплій атмосфері. Учні спочатку відвідали музей, де Тетяна Нижегородцева розповіла про невідомі сторінки війни в Афгані, продемонструвала  бойову екіпіровку військових та сумні листи до рідних. У листах учні прочитали важкі згадки про важкі воєнні дні. Екскурсовод закликала всіх до миру, адже немає більшого щастя, ніж щастя жити на землі під мирним небом.

Далі гостей чекала привітна бібліотека, де вони познайомилися з училищем будівництва та автотранспорту. Майстер виробничого навчання Ігор Лічкевич та учень 2 курсу Андрій Юрченко  у теплій бесіді розповіли про наш навчальний заклад, його особливості та перспективи розвитку. Завершила зустріч екскурсія кабінетами та майстернями училища.

Довго ще будемо згадувати приїзд наших друзів, але з впевненістю можемо сказати, що ми завжди раді бачити їх у своїх стінах. «Не май сто гривень, а май сто друзів», – говорить народна мудрість. Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту давно взяло це прислів’я за девіз.

Напишіть відгук