Екскурсія до 27 Сумської реактивної артилерійської бригади

Говорять, що кожен хлопець, аби стати справжнім чоловіком, повинен пройти армію – таку собі школу життя. 17 березня учні Сумського ВПУ-11, серед яких і представники гуртка «Молодий воїн», відвідали 27 Сумську реактивну артилерійську бригаду.

Капітан Олександр Олександрович Бондаренко, офіцер відділення з морально-психологічного забезпечення, розповів хлопцям про умови прийняття на службу, дав змогу учням побачити навчальні класи, де проходять загальноосвітню та військову підготовку, спортивну залу, їдальню, спальні кімнати, пункт технічного обслуговування та ремонту.

Вихованці училища ознайомились з військовою технікою та будовою танків, а цікавими історіями з життя ділився Сергій Володимирович Єфимов, військовий керівник училища, який і організував цю екскурсію.

Вражень у відвідувачів було більш, ніж багато. Особливо їх цікавив контраст між тим способом життя, який вони ведуть у повсякденні, та військовим.

Кілька учнів уже озвучили бажання потрапити до армії, решта ж вихованців із захопленням та повагою відгукувались про дисциплінованість усіх співробітників, а також їх виправку та наполегливість.

Напишіть відгук