Дні сталої енергії

Сьогодні учні ДНЗ “Сумське ВПУБА” взяли участь у офіційному відкритті Днів сталої енергії, які мають на меті інформування та стимулювання мешканців міста до зниження споживання паливно-енергетичних ресурсів шляхом впровадження заходів з підвищення енергоефективності.

Заходи продовжуються, тому у вас ще є можливість долучитися до Днів сталої енергії.

7 червня о 20:00 у студентському сквері Національної академії банківської справи (СумДУ), жителі міста Суми зможуть відвідати кінотеатр під відкритим небом та безкоштовно переглянути документальний фільм Леонардо Ді Капріо «До потопу» за попереднім записом.

8 червня 2019 року о 16:00 на Театральній площі розпочнеться фестиваль Sumy Energy Fest, під час якого відбудуться велоквест «VeloLife», змагання по Crossfit та фотоконкурс з цінними призами. О 17:30 розпочнуть свою роботу творчі майстер-класи, зона хендмейду та фудзона.

Під час фестивалю проект EU4Energy представить інтерактивний стенд з енергоефективності, мета якого – надати основні відомості про енергоефективність в ігровому форматі, а також продемонструвати поновлювальні джерела енергії. За допомогою стенду кожен бажаючий зможе пройти тест з візуальними відповідями на основі матеріалів EU4Energy та виграти призи в лотерею. Для відвідувачів заходів підготовлена яскрава та насичена концертна програма за участю дитячих танцювальних та вокальних колективів міста. Хедлайнер фестивалю – гурт DETACH. Завершиться Sumy Energy Fest яскравим шоу від театру вогню та світла «SCORPIUS».

Напишіть відгук