День закоханих хвилює серця

Яке свято найромантичніше? Звичайно ж це День Святого Валентина! Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту  святкує день Всіх закоханих та присвячує свої заходи справжньому щирому коханню. У бібліотеці відбувся караван історій “Дивна казка – любов”. Учням розповіли про історію цього свята – про чарівну легенду кохання.

У цей прекрасний день закохані дарують один одному подарунки і зізнаються в у своїх почуттях. Розповідаючи про це чудове свято, не можна згадати історію його походження.


Хто ж він – Святий Валентин, що подарував всьому світу День Закоханих?111

Приблизно в 269 році, коли Римською Імперією правив імператор Клавдій II, його армія відчувала гостру нестачу солдатів для військових походів. І не просто солдат, а хоробрих воїнів, які повинні були думати тільки лише про славу імперії.

Головним ворогом для воєначальника стала любов, бо, на його думку, одружений легіонер про славу Риму думає набагато менше, ніж про сім’ю. Звичайно ж, закохуватися менше від цього IMG_93641-1024x768указу солдати не стали, і на щастя, знайшлася людина яка, не лякаючись імператорського гніву, стала таємно вінчати легіонерів з їх коханими. Ним був священик на ім’я Валентин з римськогоміста Терні. Однак все таємне рано чи пізно стає явним, і Валентина спочатку посадили у в’язницю, а потім засудили до страти.IMG_8433

Вся трагедія ситуації була в тому, що сам Валентин був закоханий в дочку тюремника. За день дострати священик написав дівчині прощального листа, де розповів про свою любов, і підписав його “Твій Валентин”. Той прощальний лист був складений у вигляді серця. Так з’явилися перші «валентинки», перші таємні зізнання у коханні.

Таким чином, день закоханих хвилює серця, ця романтична історія надихає тисячі людей до подвигів  заради любові і вже багато століть прославляється це чарівне почуття.

Напишіть відгук