Декада автотранспортного профілю у Сумському ВПУ-11

У Сумському ВПУ-11 проходить Декада автотранспортного профілю. Викладачі нашого училища проводять цікаві інтерактивні заходи, а учні демонструють блискучі знання з предметів.

Першим заходом у декаді був позакласний виховний захід пізнавального характеру під назвою «Сучасний
автомобіль»
, який спрямований на доведення до учнів новинок в автомобілебудуванні. Учні мали змогу дізнатися про нюанси сучасного автомобілебудування, про новинки автомобільної промисловості, умови виробництва тощо. Підготували виховний урок та провели на високому рівні викладачі Опенько В.В. та Азаров С.В.

Декада автотранспортного профілю дає змогфу учням поглинути якомога більше  у професійну сферу. Різноплановість заходів дає можливість не лише теоретично сприймати матеріал, а й відпрацьовувати здобуті знання на практиці.

Учні автотранспортного профілю у нашому училищі наразі проходять комплексну перевірку своїх знань, умінь та навичок. Декада дає змогу виявити ті пробіли у знаннях, які можна відкоригувати у наступному навчальному семестрі.

Також цікавим моментом є те, що усі курси автотранспортного напрямку беруть участь у заходах. Це без сумнівів є стимулом для молодших курсів, а також гарним показником для старших. Адже усі здобуті знання учні демонструють на заходах навчальної декади. Разом з тим, заходи мають інтерактивний характер, тому учням цікаво брати у них участь.

Напишіть відгук