Гуртожиток

Учнівський гуртожиток знаходиться на території навчального закладу. Кількість житлових кімнат – 64. Вони надаються винятково для учнів та не потребують оплати за проживання. Діє медичний пункт.

Житлово-побутові умови в гуртожитку постійно знаходяться в полі зору адміністрації, коменданта, вихователів, майстрів виробничого навчання та класних керівників. Проводиться відповідна робота зі створення належних житлово-побутових умов учнів.

У секціях є кімнати для самопідготовки, а у виховательських кімнатах учні мають можливість переглядати телепередачі. Є доступ до мережі Інтернет. У гуртожитку підтримується тепловий режим, створені відповідні умови не тільки для навчання, але й для відпочинку.

Кімнати та секції забезпечені необхідними меблями для проживання та проведення самопідготовки. Кожного навчального року проводиться косметичний  ремонт житлових кімнат та секцій.

Весна та літо 2017 року стали вагомим заділом для майбутнього гуртожитку. Уперше за довгий час у ньому були проведені значні ремонтні роботи, які припадуть до вподоби як нинішнім його жителям, так і тим, хто тільки розпочне здобувати освіту у ДНЗ «Сумське ВПУБА».