Відкриваємо секрети для абітурієнтів

 Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту дає відповіді на актуальні питання абітурієнта. Профорієнтаційна робота.

  • Чи потрібно ЗНО чи будь-які інші екзамени для вступу у Сумське ВПУБА? — Ні. Абітурієнту для вступу необхідно лише бажання та набір відповідних документів.
  • Чому освіта у вас безкоштовна? — Державний навчальний заклад надає безкоштовну освіту. Це передбачено законодавством. Кожен учень отримує безоплатне навчання.
  • Які умови отримання стипендії? — Усі, хто навчаються, отримують стипендію. До того ж існують різні матеріальні заохочення: преміювання, матеріальна допомога тощо. Для молодої особистості мати кишенькові гроші це важлива річ. Тож тут є перевага над навчанням, до прикладу, у школі, де учень не отримує стипендію.
  • Чи можна вступити у ВНЗ на бюджет після закінчення училища? — Звичайно! Учні мають змогу здавати ЗНО та вступати до вищого навчального закладу на загальних умовах та отримувати безкоштовно вищу освіту. Більш того, можливий пільговий вступ до ВНЗ.
  • Чи буде цікавим дозвілля в училищі, чи зможу реалізувати творчі здібності? —  Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту надає велике  різноманіття змістовного дозвілля. Це можуть бути: гуртки художньої самодіяльності, участь у олімпіадах, відвідування гуртка «Молодий воїн», активна участь учнівського самоврядуванняспортивні змагання, учнівська наукова діяльність, незабутні подорожі по Україні і безліч інших занять!
  • У чому переваги навчання у вищому професійному училищі? — По-перше, окрім базових предметів, учні вивчають спецпредмети. Разом з тим, молода людина опановує спеціальність і вже по закінченню навчання, може одразу реалізовувати себе професійно. Тож це економія років навчання, гарне заощадження коштів, а також — гарна можливість отримати декілька спеціальностей.Напишіть відгук