Визнання заслуг

Працівники ДНЗ “Сумське ВПУБА” та їхні вихованці щороку беруть участь у різноманітних конкурсах, в яких демонструють свій професіоналізм та знання власної справи. Ці досягнення не залишаються непоміченими – викладач інформатики та фізики Вячеслав Михайлович Харьков був занесений на обласну Дошку Пошани “Педагогічна гордість Сумщини”, а викладач української мови та літератури Тетяна Олексіївна Касьяненко отримала сертифікат успішності та премію сумського міського голови.

Серед досягнень Вячеслава Михайловича призове місце за участь у VI Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2015”, він став Лауреатом I ступеня Сьомого Міжнародного форуму “Інноватика в сучасній освіті – 2015”, виборов перемогу в обласному конкурсі “Педагог-новатор – 2015” у номінації “Викладач інформатики, технологій”.

Тетяна Олексіївна (на фото під час нагородження в червоному) зарекомендувала себе відминним наставником. Під її керівництвом учениця ВПУ-11 Тетяна Пешта тричі підкорювала п’єдестал престижного Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вітаємо наших талановитих викладачів із черговим досягненням та бажаємо нових звершень!

Напишіть відгук