Афганістан. Ціна війни – життя

Війни – найбільші трагедії в історії людства.  Вшанувати пам’ять героїв – це те найменше, що суспільство може зробити для загиблих солдат.

У Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту відбулась виховна година до Дня виводу військ з Афганістану. Завідувач музею Тетяна Анатоліївна Нижегородцева представила матеріали презентації, аудіо та відео відповідної тематики. Прозвучали пісні про війну в  Афганістані, про матерів, які чекають синів з війни, про  військову дружбу та бойове братерство.

Учні дізналися, що через афганську війну пройшли 160 тис. українців. Гості перейнялися сумом, почувши інформацію про значні людські втрати. Разом з тим, юнаки замислилися про свою участь у військових діях, про свій обов’язок захищати кордони Вітчизни. Кожен розуміє, що ціна війни – життя.

Слід зазначити, що колектив та учні училища кожного року проводять урочисті заходи, запрошують ветеранів. Це єдиний музей, експозиції якого присвячені героїчним подвигам воїнам Афганістану – колишнім випускникам професійно-технічних навчальних закладів. Такі заходи є невід’ємною частиною виховного процесу, зокрема, патріотичного спрямування.

Ми низько схиляємо голови перед  матерями і вдовами воїнів, які героїчно загинули. Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих наших земляків, які  не повернулися живими до батьківських осель.

Напишіть відгук