Автошкола Сумського ВПУ-11 запрошує на навчання

Отримати водійські права категорії “В” тепер легко та доступно для кожного!
Автошкола «ВПУ-11» запрошує на навчання.
Навчання і отримання водійських прав у автошколі Сумськго ВПУ будівництва та автотранспорту

Заповніть анкету, ми Вам зателефонуємо:

За всіма питаннями звертайтесь за телефоном : 066 811 4622

Навчання і отримання водійських прав у автошколі Сумськго ВПУ будівництва та автотранспорту

Теорія

Викладачі дають базові знання, що стосуються будови авто і правил дорожнього руху. Оскільки наш навчальний заклад надає профільну освіту, то викладачі мають великий досвід і стаж роботи в авто-сфері.  Педагоги та майстри автошколи керуються індивідуальним підходом у роботі.

Водіння

Основне, що необхідно для водіння дають наші висококваліфіковані інструктори, майстри-практики. Усі викладачі автошколи мають атестаційні посвідчення, які підтверджують статус професіонала виробничого навчання. Наші викладачі максимально наближені до  реальної практики водіння, тож будь-які каверзні питання обов’язково знайдуть свої відповіді.

Контроль знань

Комп’ютерний клас забезпечений програмами з перевірки правил дорожнього руху, що надає можливість тренуватися та доповнювати свої знання з актуальної теми.

Таким чином, учень автошколи має можливість отримати максимум вичерпної інформації; оволодіти навичками водіння; якісно, ретельно підготуватися до контролю знань. Автошкола Сумського ВПУ-11 надає можливість отримати водійські права категорії «В» за короткий термін, у зручний для кожного час та за найнижчими цінами у місті.

Чому це так доступно? Оскільки наше училище має автотранспортний профіль, тож і матеріальна база і викладацький склад надають можливості отримати права водія за максимально лояльними умовами. Автошкола Сумскього ВПУ-11 запрошує на навчання усіх бажаючих!

Умови навчання

Термін навчання – 2 місяці. Є можливість перепідготовки з категорії “С” на категорію “В”. Вартість навчання найнижча у м. Суми! Якщо знайдете дешевше – повідомте нас!
Стати досвідченим водієм легко – приходь на навчання та переконайся!

Напишіть відгук