Автомеханік – професія сучасності

Профорієнтаційна робота – запорука вірного вибору. Автомеханік – це одна з найбільш затребуваних професій сучасності. Дізнайтеся дещо про секрети кар’єри працівника автомобільного напряму.

Професія автомеханіка була і залишається актуальною. Різноманітних рухомих технічних засобівDSCN4404 стає все більше, а їх обслуговування ускладнюється і вдосконалюється з кожним днем. Будь-якому механізму завжди потрібен належний догляд. А це можуть здійснити добре навчені і кваліфіковані робітники.

Якісно виконана робота автомеханіка може значно знизити ризик виникнення аварійних ситуацій, тим самим дозволяючи гарантувати безпеку водія і його пасажирів. А для того, щоб стати фахівцем у цій сфері, необхідно придбати певні професійні навички, знання.


 

Що потрібно вміти

  • вміти виявляти причину будь-якого дефекту і несправності машини;
  • орієнтуватися у всіх видах паливно-мастильних матеріалів і палива;
  • вміти управлятися з різними видами ручних інструментів, діагностичним і ремонтним обладнанням;
  • володіти знаннями в принципах і пристроях роботи автотранспортних засобів всіляких марок і моделей тощо.

 

Особисті якості автомеханікаDSCN4044

Не задавить мати добрий слух та зір. Бути витривалим та уміти зосереджуватись на роботі. Важливо мати спостережливість та гарну пам’ять. Хоча все ж таки найголовніше – це бажання отримати професію автомеханіка!

 

Освіта (Що треба знати?)

Училище надасть вам якісну освіту та усі необхідні знання з професії автомеханіка. Важливо обрати навчальний заклад з потужною базою та усіма перевагами. Наприклад, у Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту потужні укомплектовані майстерні, значна частина годин відводиться на виробниче навчання, практику; єдине училище в області, яке надає водійські права.

 

Місце роботи і кар’єра:Копия DSCN4341

Фахівця автомеханіка чекає широкий спектр вибору місця роботи. Це і автомобільний сервіс, промислові та сільськогосподарські підприємства, таксопарки, автобази, автобусні парки, підприємства автоперевезень тощо.

У будь-якому випадку, професія автомеханіка забезпечить людину робочим місцем та гідною заробітком на все життя.

Напишіть відгук